- 25%

Lancôme La Vie Est Belle En Rose тоалетна вода за жени

3,730.00 ден4,995.00 ден

La Vie est Belle en Rose е лансиран во февруари 2019 година како посвежа, светла и цветна интерпретација на оригиналниот мирис. Композицијата на новиот мирис ја потпишуваат парфимерите Dominique Ropion и Anne Flipo. Замислен како розов филетр на оптимизмот, новиот мирис ни претставува ноти на црвено овошје ( како што е малина ), божур и рози во својата срцевина, а пак гурмански ирис, пачули, мошус и сандаловина во својата база. Во горните ноти се прелеваат бергамот и розов бибер.

На залиха
100ml50ml
Исчисти
- +
SKU: 854 Категории: , ,

Доплонителни информации

Бренд

Lancome

За жени

Тоалетни Води

милилитража

100ml, 50ml

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Lancôme La Vie Est Belle En Rose тоалетна вода за жени”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори