Бесплатна достава за сите нарачки!
Кошничка
0
  • Кошничката е празна.

Archive for: јуни, 2016

Новости

Со појака шминка погледот е подлабок и заводлив Еве го најновото видео во кое нашиот соработник за шминка, Виктор Мирчевски користи Lancôme производи што можете да ги најдете во Еликсир Ексклузив Парфимерии. Користете ги советите и подгответе се за излегување вечерва!  

Новости

Минималната шминки може да функционира и за вечерно излегување. Како? Таа тајна ќе ви ја открие Viktor Mirchevski заедно со декоративата на YSL.  

Новости

Еј девојки! Еве неколку видео трикови како да постигнете „Боја за впечатлив изглед“. Еликсир Ексклузив Парфимерии во соработка со Виктор Мирчевски сo задоволство Ви го претставуваат првото од сет 10 видеа за шминка – „Боја за впечатлив изглед“.  

Новости

Еликсир во соработка со Виктор Мирчевски ви го претставува второто видео за шминка наменето за дами во зрели години. Научете трикови за лифтинг ефект. Како сте го постигнале резултатот ќе остане наша тајна.  

Регистрирај се

Create an account

Lost your password?

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата.