Бесплатна достава за сите нарачки!
Кошничка
0
  • Кошничката е празна.

Archive for: август, 2016

Новости

Денес ќе читате рецензија за еден од новитетите на Макс Фактор се работи за преубавата палета со сенки во нијанса 03 Rose Nudes Палетава беше љубов на прв поглед, нијансите се совршено одбрани да одговараат за креирање на понежен дневен изглед и по драматичен вечерен изглед. Самата палета е составена од сенки со различни текстури

Регистрирај се

Create an account

Lost your password?

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата.