Бесплатна достава за сите нарачки!
Кошничка
0
  • Кошничката е празна.

Archive for: ноември, 2016

Новости

Знаете дека Макс Фактор како бренд го обожавам и дека користам голем дел од нивните производи. Особено ги имам пробано сите течни пудри од Макс Фактор, и дел од нив се токму моите омилени за секојдневен изглед. Денес ви пишувам за Miracle Touch течната пудра и Miracle Smooth база за лице. Miracle Touch Liquid Illusion

Регистрирај се

Create an account

Lost your password?

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата.