Бесплатна достава за сите нарачки!
Кошничка
0
  • Кошничката е празна.

Archive for: февруари, 2018

Новости

Max Factor Ви ја претставува новата кампања Мy Factor инспирирана од убавината на секоја жена   [20/02/2018] – [Македонија] – Max Factor или таткото на шминката како што го нарекуваат, е човекот кој уште пред 100 години го создаваше гламурот во Холовуд, трансформирајќи ги во вистински бјути икони жените со кои соработуваше. Денес, козметичката куќа Max

Регистрирај се

Create an account

Lost your password?

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата.