o.67802
o.67801
3
4
5

Armani In love with you Freeze парфем за жени

3,310.00 ден6,570.00 ден

Armani In love with you Freeze

 

Armani in love with you  е ориентален цветен мирис за жени, продолжение на веќе постоечките линии но со изразено по свежи ноти. Горни ноти се Бергамонт, Круша и Мандарина Средни Ноти се Јасмин и Божур Крајни базни ноти се Патчули, Ветивер и Бел мошус.

Парфемот е достапен во едиции од 30мл, 50мл и 100мл.

Рок на траење по отварање на производот: 24 месеци


Исчисти
Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 964 Категории , ,
Сподели

Информации

Бренд

За жени

милилитража

, ,

Категории на Парфеми

Основни ноти

Горни ноти

Ноти во срцевина

,

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Биди првиот кој ќе го прегледа “Armani In love with you Freeze парфем за жени”