armani-si1-gift
2
3
4
5

Armani Sì Passione Intense парфем за жени

4,530.00 ден8,490.00 ден

Откријте ја Si Passione Intense парфимираната вода, женски мирис составен од цветни и дрвенести ноти. Нектарот од црна рибизла и нотите од јасмин, пачули и ванила, го прават овој мирис вибрантен, за жената која е страствена и заводлива.
Креиран во моментот на вистинска страст, овој мирис пренесува сензуални вибрации кои ги будат сетилата. Култниот Si потпис од нектар од црна рибизла, потопен во моќниот јасмин, креира жестока и моќна енергија која е збогатена со есенција од пачули и екстракт од ванила. Si Passione Intense е ода на женственоста, која слави контраст помеѓу цветната свежина и интензивната страст. Според зборовите на самиот креатор Џорџо Армани, „Интензивноста не треба да биде мрачна. Интензивноста е движење во настанување, константна вибрација.”

Рок на траење по отварање на производот: 24 месеци

🎁 ПОДАРОК
Подарок со секоја купена голема или средна милилитража женски парфем на Armani од линијата “SI” следува парфем Armani Si Pssione Intense 15ml


Исчисти
Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 1004 Категории , , Tag:
Сподели

Информации

Бренд

За жени

милилитража

, ,

Промоции

Категории на Парфеми

Основни ноти

Горни ноти

Ноти во срцевина

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Биди првиот кој ќе го прегледа “Armani Sì Passione Intense парфем за жени”