Armani Stronger With You Freeze тоалетна вода за мажи

3,810.00 ден5,210.00 ден

 

Armani Stronger With You Freeze

Armani Stronger with you Freeze е продолжение на веќе постоечките линии но овој пат со изразено по свежа / елегантна варијанта. Располага со горни почетни ноти на Зелен лимон, Ѓумбир, Мандарина и Јаболко. Во средниот дел имаме ноти од Лаванда, Жалфија, а крајни базни ноти се Амбер, Ванила и Костен.

Парфемот е достапен во едиции од 50мл и 100мл.

На залиха
100ml50ml
Исчисти
- +
SKU: 963 Категории: , ,

Доплонителни информации

Бренд

За мажи

милилитража

,

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Armani Stronger With You Freeze тоалетна вода за мажи”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори