o.67796
R58087_o
3
4
5

Armani Stronger With You Freeze тоалетна вода за мажи

3,810.00 ден5,210.00 ден

 

Armani Stronger With You Freeze

Armani Stronger with you Freeze е продолжение на веќе постоечките линии но овој пат со изразено по свежа / елегантна варијанта. Располага со горни почетни ноти на Зелен лимон, Ѓумбир, Мандарина и Јаболко. Во средниот дел имаме ноти од Лаванда, Жалфија, а крајни базни ноти се Амбер, Ванила и Костен.

Парфемот е достапен во едиции од 50мл и 100мл.

Рок на траење по отварање на производот: 24 месеци


Исчисти
Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
Сподели

Информации

Бренд

За мажи

милилитража

,

Категории на Парфеми

Основни ноти

Горни ноти

,

Ноти во срцевина

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Биди првиот кој ќе го прегледа “Armani Stronger With You Freeze тоалетна вода за мажи”