Emporio Armani In Love With You парфем за жени

3,180.00 ден6,300.00 ден

Emporio Armani In Love With You креиран од Anne Flipo (IFF) е потполно нов женски мирис. Сензуален, женствен и заводлив, се базира на необична комбинација од мирисни акорди: сочна вишна, извонредно женски апсолут јасмин самбак, прелеан со акорди од килибар и рум кои ја нагласуваат елеганцијата и му даваат неочекувана и урбана нота.

На залиха
100ml30ml50ml
Исчисти
- +
SKU: 840 Категории: , ,

Доплонителни информации

Бренд

Giorgio Armani

За жени

Парфеми

милилитража

100ml, 30ml, 50ml

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Emporio Armani In Love With You парфем за жени”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори