False Lash Effect mascara+ Lasting Performance 102 сет

887.00 ден

Маскара со најголема четка до сега  за постигнување на ефект на вештачки трепки.

Маскара која има иновативна формула комбинирана со ултра голема четкичка на која паметно се распоредени помали и поголеми иглички. Сето ова овозможува правилно расчешлување и нанесување на формулата од коренот на врвот до секоја трепка, подеднакво. Ефектот е волумен со изглед на вештачки трепки.

На залиха

Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 5310384000073 Категории , Tag:
Сподели

Информации

Бренд

Шминки Категории

Шминка

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Биди првиот кој ќе го прегледа “False Lash Effect mascara+ Lasting Performance 102 сет”