Giorgio Armani Code Absolu Femme парфем за жени

3,800.00 ден6,840.00 ден

Armani Code Absolu Femme од Giorgio Armani e ориентален цветен мирис за жени. Овој парфем ни доаѓа на пазарот во 2019 година како надоплнување на веќе постоечката линија Armani Code Femme. Во своите горни ноти се прелеваат ѓумбир, нероли и мандарина, во срцевината јасмин, цвет од портокал и тубероза, а пак во долните ноти махуне тонка, ванила и сандалово дрво.

🎁 ПОДАРОК
Подарок со секоја купена голема или средна милилитража женски парфем на Armani од линијата “Code” следува Armani code body lotion 75ml

На залиха
30ml50ml75ml
Исчисти
- +
SKU: 879 Категории: , ,

Доплонителни информации

Бренд

За жени

милилитража

, ,

Промоции

Промоции

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Giorgio Armani Code Absolu Femme парфем за жени”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори