- 30%

Collistar Global Anti-Age protection tanning face cream

2,270.00 ден 1,590.00 ден

За производот :

GLOBAL ANTI-AGE PROTECTION TANNING FACE CREAM, SPF 30

Формула со висока технологија која ја штити клеточната ДНК од штетните влијанија предизвикани од изложеноста  на сонце.  Кремата ги спречува брчките, пегите, ја омекнува кожата, ја регенерира и и дава свеж изглед.

За брендот:

Collistar е италијанска компанија која што е бр.1 бренд во Италија. Брендот е основан во 1983-тата година во Милано. Производите кои се дел од нивното портфолио се комбинација од највисок квалитет а со цени пониски од конкуренцијата.Креативноста на брендот е она што го двои од останатите. Производите се чисто италијански специјалитети.Овој метод на функционирање е заслужен за победата на Collistar над останатите конкурентни брендови. Денес Collistar е застапен во повеќе од 40земји од Европа па се до Далечниот Исток, со истата формула на функционирање и непоколебливата популарност.

Во 2014-та година Collistar креира нов проект наречен Collistar-Ti Amo Italia

Љубовта кон Италија е изворот на постојана инспирација за брендот. Оваа љубовна приказна трае повеќе од 30 години. Станува збор за проект темелен на италијанскиот талент и квалитетите во сите негови форми: уметноста, дизајнот, модата, културата и истражувањето која ја прави земјата синоним за квалитет, убавина иновации и креативност.

На залиха
Исчисти
- +
SKU: 489 Категорија:

Доплонителни информации

SPF

30

Бренд

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Collistar Global Anti-Age protection tanning face cream”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори