- 30%

Hugo Just Different тоалетна вода за мажи

2,180.00 ден3,440.00 ден

Hugo Just Different е ново издание на еден од најпопуларните машки парфеми Hugo. Мирисот на Just Different е витален, модерен и збогатен со ладни тонови. Ледениот ментол ја отвора композицијата и и се препушта на срцевината во која владеат фрезија и босилок. Во базата ја има молекулата Cashmeran која дава мошусно-дрвенесто- зачински мирис.

За брендот:

Hugo Boss е германски бренд за мода и убавина кој е именуван по неговиот основач Hugo Boss (1885–1948). Првиот парфем од Hugo Boss бил лансиран во 1985 година, Boss Number One за мажи. До денес се издадени над 67 парфеми за мажи и жени а нивните мириси биле создадени од парфимерите Jean-Marc Chaillan, Pierre Wargnye, Annick Menardo, Domitille Michalon, Ilias Ermenidis, Gerard Anthony, Ursula Wandel, Will Andrews, Sophie Labbe, Alain Astori, Beatrice Piquet, Bob Aliano и Claude Dir.

На залиха
125ml40ml75ml
Исчисти
- +
SKU: 107 Категории: , Tag:

Доплонителни информации

Бренд

Hugo

За мажи

Тоалетни Води

милилитража

125ml, 40ml, 75ml

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Hugo Just Different тоалетна вода за мажи”

Истотака може да ви се допадне…

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори