- 40%

James Bond 007 Cologne тоалетна вода за мажи

855.00 ден1,155.00 ден

За производот:
James Bond ви го претставува најновото дополнување во James Bond 007 линијата. Модерен, но сепак класичен, се работи за смел, софистициран мирис со рачно избрани состојки помешани со цел да обезбедат вибрантен, елегантен почеток на денот. Мирисот се базира на машки дрвенести ноти како што се пачули, килибар, мов и кедрово дрво. Парфемот е надополнет со зачинети ноти во срцевината, бобинки од смрека и жалфија, кои совршено се хармонизираат со освежувачките горни ноти од ананас, пеперминт и босилек.

За брендот:
Парфемите на Џемс Бонд се произведуваат од страна на Eon Productions, додека сопственик на лиценцата е Procter & Gamble. Eon Productions е релативно нов производител кој со производство на Џемс Бонд парфемите почна во 2012 година и досега има произведено шест парфеми.

На залиха
30ml50ml
Исчисти
- +
SKU: 803 Категории: , ,

Доплонителни информации

Бренд

За мажи

милилитража

,

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “James Bond 007 Cologne тоалетна вода за мажи”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори