- 40%

James Bond 007 Women III парфем за жени

990.00 ден1,785.00 ден

За производот:
Како мириса Џејмс Бонд? Сега имате можност да откриете.
За брендот:
Bond. James Bond. Три збора – бескрајна фасцинација. Неговата елеганција е ненадмината, неговата харизма – легендарна. Недопирлива легенда на која мажите и се восхитуваат, а жените ја посакуваат. Во Џемјс Бонд 007 парфемите, сите овие карактеристики се искомбинирани со цел да се создадат мириси кои зрачат со микс од софисцициранот и исклучителна мажественост.

На залиха
30ml50ml75ml
Исчисти
- +
SKU: 804 Категории: , ,

Доплонителни информации

Бренд

За жени

милилитража

, ,

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “James Bond 007 Women III парфем за жени”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори