James Bond 007 Pour Femme EDP парфем за жени

1,650.00 ден2,310.00 ден

За производот:

James Bond 007 Pour Femme e нов ориентален мирис за жени, лансиран 2020 година. Во горните ноти содржи мандарина, портокал, круша и фрезија; во средните ноти има јасмин и кедар а во базните тонка, ванила, цимет и дрво од кашмир.

За брендот:

Парфемите на James Bond се произведуваат од страна на Eon Productions, додека сопственик на лиценцата е Procter & Gamble. Eon Productions е релативно нов производител кој со производство на James Bond парфемите почна во 2012 година и досега има произведено шест парфеми.

На залиха
30ml50ml
Исчисти
- +
SKU: 1006 Категории: , ,

Доплонителни информации

Бренд

За жени

милилитража

,

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “James Bond 007 Pour Femme EDP парфем за жени”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори