- 40%

James Bond 007 Women парфем за жени

990.00 ден1,785.00 ден

Првиот женски мирис во колекцијата на Eon Productions е наречен James Bond 007 Women и е достапен од 2015 година. Мирисот содржи ноти на црн бибер, млеко од роза, бергамот, гарденија, елегантен и ладен јасмин, овошни и сочни ноти од капинка и сето тоа на основа од црна ванила и бел мошус со нијанси на кедар. Мирисот е достапен во шишенце во облик на рачна бомба, а на пазарот се појави во Јануари 2015 година.

За брендот:

Парфемите на Џемс Бонд се произведуваат од страна на Eon Productions, додека сопственик на лиценцата е Procter & Gamble. Eon Productions е релативно нов производител кој со производство на Џемс Бонд парфемите почна во 2012 година и досега има произведено шест парфеми.

На залиха
30ml50ml75ml
Исчисти
- +

Доплонителни информации

Бренд

За жени

милилитража

, ,

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “James Bond 007 Women парфем за жени”

Истотака може да ви се допадне…

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори