Lancôme Hypnôse маскара

2,220.00 ден

Нашата препознатлива Hypnôse маскара ви нуди контрола на волуменот во ново луксузно пакување.

Задебелувајте ги, или оставете ги вашите трепки поприродни. Исполнете си ги желбите со секое нанесување. Формулата SoftSculpt ™ е збогатена во ProVitamin B5 и остава трепките да се чувствуваат меки и еластични.

Создадете целодневен изглед со оваа маскара за надградба и зголемете го вашиот волумен до 8 пати

На залиха

Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 3614272161801 Категории , Tag:
Сподели

Информации

Бренд

Шминка

Шминки Категории

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Биди првиот кој ќе го прегледа “Lancôme Hypnôse маскара”