Lancôme La Vie Est Belle En Rose тоалетна вода за жени

5,070.00 ден6,800.00 ден

La Vie est Belle en Rose е лансиран во февруари 2019 година како посвежа, светла и цветна интерпретација на оригиналниот мирис. Композицијата на новиот мирис ја потпишуваат парфимерите Dominique Ropion и Anne Flipo. Замислен како розов филетр на оптимизмот, новиот мирис ни претставува ноти на црвено овошје ( како што е малина ), божур и рози во својата срцевина, а пак гурмански ирис, пачули, мошус и сандаловина во својата база. Во горните ноти се прелеваат бергамот и розов бибер.

🎁 ПОДАРОК
Подарок Lancome Genifique 5ml + Hydra zen 5ml за секој купен производ од LANCOME

На залиха
100ml50ml
Исчисти
- +
SKU: 854 Категории: , ,

Доплонителни информации

Бренд

За жени

милилитража

,

Промоции

Промоции

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Lancôme La Vie Est Belle En Rose тоалетна вода за жени”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори