Lancôme RÉNERGIE MULTI-LIFT крема за лице

6,750.00 ден

За производот:

Rénergie Multi-Lift дневната крема со заштитен фактор 15, е нашата прва крема за зацврстување со Multi-Tension технологија, која лесно се апсорбира во кожата, и создава чувство на цврстина, затегнатост и помладешки изглед.

Површината на кожата изгледа Skin surface appears boosted. Брчките се понамалени и рафинирани.

Како се користи:

Нанесете ја кремата секое утро на исчистено лице и врат, употребувајќи движења кон нагоре за нанесување на производот на кожата. Користете нежни штипкања за стимулација и лифтлинг на кожата.

На залиха

Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 3614270264900 Категорија Tag:
Сподели

Информации

Бренд

За жени

Нега на тело и лице

Тип на кожа

Линија

милилитража

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Биди првиот кој ќе го прегледа “Lancôme RÉNERGIE MULTI-LIFT крема за лице”