-50%
8015150159906

MASCARA SHOCK BLACK + GENTLE TWO-PHASE MAKE-UP REM. 50 ML

1,650.00 ден 825.00 ден

За производот:

Сензационална четка која дефинира волумен и зачудувачки изглед. Природниот восок ги негува трепките. Комбинацијата со Kayal Shock Black ги прави трепките како на филмсите диви. Остранувачот на шминка безмасно ја одстранува шминката, без притоа да го суши лицето и кожата.

За брендот:

Третман кој се базира на предностите на црешата наречена Емилија Ромања, која е богата со Омега 3 и 6 заедно со витамини А и Е. Детоксицира благодарение на мешавината на морските соли, црвената хавајска сол која ја чисти кожата. Тонира и ја зацврстува кожата. Негува и хидрира благодарение на јојобата и маслото од пченица ја прават кожата мека и кадифео мазна. Грејпфрутот и маслото од бергамот се од суштинско значење бидејќи ја зголемуваат ефикасноста на чистењето на кожата.


Исчисти
Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 895 Категории , , Tag:
Сподели

Информации

сет

1

Бренд

За жени

сетови

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Биди првиот кој ќе го прегледа “MASCARA SHOCK BLACK + GENTLE TWO-PHASE MAKE-UP REM. 50 ML”