Matrix Curl Please шампон за коса

540.00 ден

Бујните и здрави локни често пати се недостижни. Total Result Curl шампонот интензивно ја хидрира кадравата коса и ѝ дава брилијантен сјај. Шампонот им дава влажност на локните, воедно контролирајќи ги разлетаните влакна. Ја навлажнува брановидната и кадравата коса, истовремено ги дефинира локните, и ја подобрува структурата за да додаде јачина на секој виткан прамен.

Оваа формула отпорна на влага, содржи масло од јојоба за да ја негува косата додека ѝ овозмоува потполно дефинирани и разиграни локни.

КЛУЧНИ СОСТОЈКИ: Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Coco-Betaine, Dimethicone, Parfum / Fragrance, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Cocamide Mipa, Salicylic Acid, Benzyl Salicylate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Carbomer, Simmondsia Chinensis Oil / Jojoba Seed Oil, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Butylphenyl Methylpropional, Methyl Cocoate, Sodium Cocoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid.

КАКО СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажна коса. Запенете. Исплакнете. Продолжете со Curl Please балсамот за коса.

На залиха

Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 3474630740990 Категорија Tag:
Сподели

Информации

Бренд

Нега на коса

Тип на коса

Matrix линии

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Биди првиот кој ќе го прегледа “Matrix Curl Please шампон за коса”