Kérastase Resistance Force Architecte Fibre Architecte Sérum – серум

1,800.00 ден

Serum Fibre Architecte е двојно регенеративен серум (крем за корекција на влакното & серум за реконструкција) за слаба и оштетена коса. Комбинацијата на  Ciment-Cyclane3 комплексот овозможува формулата инстантно да го обнови влакното враќајќи ја неговата еластичност и сјај, истовремено третирајќи ги разделените врвови. Секое влакно е обновено и оживеано,косата е мека, мазна и сјајна.

Инстантно ја обновува косата враќајќи ја нејзината еластичност и сјај и негувајчи ги раздвоените врвови.

ТРЕТИРА: Оштетена коса

ТИП НА КОСА: Слаба и оштетена коса

КАКО СЕ КОРИСТИ: Нанеси на сува коса, пред обликување. Масирај по должината кон краевите. Не се одмива.

КЛУЧНИ СОСТОЈКИ:

CIMENT-CYLANE3 КОМПЛЕКС
Intra-Cylane: минерали кои создаваат 3 димензионална цврстина на косата одвнатре.
Про-кератин: протеини кои ја емитираат функцијата на кератин и ја обновуваат косата.
Керамиди:го обновуваат меѓуклеточното спојување

Нема на залиха

Добијте Email кога производот ќе биде на залиха

SKU: 3474630382459 Категорија:

Доплонителни информации

Бренд

Нега на коса

Тип на коса

Линии

Résistance

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Kérastase Resistance Force Architecte Fibre Architecte Sérum – серум”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори