-26%
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Rimmel Wonder’luxe маскара за волумен

( 2 )

387.00 ден 290.00 ден

Маскара која овозможува инстант зголемен волумен. Содржи 4 луксузни масла за нега и тоа: арганово, масло од маракуја, камелија и плод од марула. Долготрајна е и има формула која е отпорна на згрутчување и размачкување. Дерматолошки и офталмолошки тестирана.

На залиха

Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 30122505 Категории , , Tag:
Сподели

Информации

нијанса

Black

Шминки Категории

Бренд

Шминка

2 прегледи за Rimmel Wonder’luxe маскара за волумен

  1. (verified owner) (verified owner)

  2. (verified owner) (verified owner)

Впиши преглед