-30%

Collistar Two-Phase After Sun спреј со алое

1,840.00 ден 1,290.00 ден

За производот:

TWO-PHASE AFTER SUN SPRAY WITH ALOE

Иновативен производ за после сочање кој треба добро да се протресе пред да се употребува. Иако во составот има масла и е течен сепак не остава масни траги кога го нанесувате. Во составот има невен, макадамија и сладок бадем кој е познат навлажнувач на кожата. Еластичноста, хидратацијата и освежувањето се главни придобивки од користењето на овој производ.

За брендот:

Collistar е италијанска компанија која што е бр.1 бренд во Италија. Брендот е основан во 1983-тата година во Милано. Производите кои се дел од нивното портфолио се комбинација од највисок квалитет а со цени пониски од конкуренцијата.Креативноста на брендот е она што го двои од останатите. Производите се чисто италијански специјалитети.Овој метод на функционирање е заслужен за победата на Collistar над останатите конкурентни брендови. Денес Collistar е застапен во повеќе од 40земји од Европа па се до Далечниот Исток, со истата формула на функционирање и непоколебливата популарност.

Во 2014-та година Collistar креира нов проект наречен Collistar-Ti Amo Italia

Љубовта кон Италија е изворот на постојана инспирација за брендот. Оваа љубовна приказна трае повеќе од 30 години. Станува збор за проект темелен на италијанскиот талент и квалитетите во сите негови форми: уметноста, дизајнот, модата, културата и истражувањето која ја прави земјата синоним за квалитет, убавина иновации и креативност.

На залиха

Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 8015150260374 Категорија Tag:
Сподели

Информации

милилитража

200ml

Бренд

Прегледи

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collistar Two-Phase After Sun спреј со алое”