Yves Saint Laurent Y Live тоалетна вода за мажи

4,130.00 ден5,690.00 ден

YSL Y Live

YSL Y Live е заводлив зачинет мирис за мажи, продолжение на веќе постоечките линии но со нешто по интензивни ноти. Горна почетна нота е цвет од портокал, Во средниот дел застапени се  нотите од Ѓумбир и Бергамонт, а во карајниот дел парфемот се затвара со нота од Жалфија.

Достапен е  во едиции од  60мл и 100мл.

На залиха
100ml60ml
Исчисти
- +

Доплонителни информации

Бренд

За мажи

милилитража

,

Промоции

Промоции

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Yves Saint Laurent Y Live тоалетна вода за мажи”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори