Skip To Content
Бесплатна достава за сите нарачки!
Кошничка
0
  • Кошничката е празна.
Новости BLACK OPIUM EAU DE PARFUM NEON Таа е BLACK OPIUM жена, блескава хероина во урбаната ноќ. Нејзиниот мирис е охрабрувачки. Предизвикува зависност. Неодоливо повикува на грев. Сè што таа посакува таа, е да се истакне, да ја почувствува брзината на светлината и да сјае до крајот на ноќта. ВО ПОТРАГА ПО ЗАВИСНОТ ОД МИРИС Yves
Новости Одразувајќи ја вашата способност за освојување, Max Factor All Day Flawless 3-во-1 пудрата  ги издржува тестовите на современиот живот исто како и вие. Силата на прајмерот кој матира, покривноста како и долготрајноста ја прават една од најпосакуваните пудри на денешницата. Нијасни прилагодливи на сите тенови на кожа. Технологија + резултати Палетата на нијанси која е
Новости Нов, смел мирис за секоја генерација, CK EVERYONE најавува ново, култно поглавје во CK ONE приказната. Инспириран од автентичноста и младешкиот ум, кој не е ограничен од граници, родови норми и дефиниции, CK EVERYONE претставува експлозија од бесконечни можности. Почит кон индивидуалноста и слободата на самоизразување, CK EVERYONE кампањата е предводена од инспиративен колектив, составен
Новости MEXX НИ ЈА ПРЕТСТАВУВА WHENEVER WHEREVER Ново мирисно дуо со Time Release технологија   Со денешниот динамичен и зафатен начин на живот, младите професионалци се стремат кон едноставност. Инспирирани од нивната желба за некомплицирано живеење, Mexx ни ја претставува новата линија Whenever Wherever, ново лежерно мирисно дуо, одлично за преку ден, секој ден, без разлика
Новости

David Beckham ни ја претставува неговата нова лимитирана линија

Новости

Партнер, татко, пријател, колега. Мажот на Денешницата има различни улоги во неговиот живот.

Новости

Првиот CALVIN KLEIN мирис креиран според визијата на главниот креативен директор, Raf Simons   WOMEN означува не една, туку повеќе – група индивидуи, секоја со свој посебен глас, со свое уникатно јас. CALVIN KLEIN црпи инспирација од повеќекратниот идентитет на женственоста денес – од модерните жени и нивните безбројни интерпретации – да измисли и креира

Новости

СЛАВЕТЕ ГО ЖИВОТОТ ЗА ДА ЗРАЧИТЕ СО РАДОСТ И ПРИРОДНА СЕНЗУАЛНОСТ   ESCADA ја слави веселата женственост со претставување на новиот CELEBRATE LIFE, ултра женствен парфем кој прави жената да се чувствува среќно, самоуверено и автентично. ESCADA CELEBRATE LIFE го доловува радосниот дух кој ги потсетува жените да го живеат животот до максимум! Познат по

Новости

СИНО НЕБО И ПЛАЖА СО ЗЛАТЕН ПЕСОК ЉУБОВТА ГО ИСПОЛНУВА ВОЗДУХОТ ЗАПОЧНУВА НОВО ПОГЛАВЈЕ НА СЕСТРИНСТВОТО DAISY LOVE MARC JACOBS     КАМПАЊА   Веќе повеќе од една деценија, Daisy Marc Jacobs ги освојува срцата на девојките низ целиот свет со својот младешки дух и спонтан шарм.   Оваа пролет,  Daisy Love Marc Jacobs го

Регистрирај се

Креирај профил

Заборавена лозинка?

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата.