Kérastase Densifique Homme Bain Dénsite – шампон за мажи

1,400.00 ден

Bain Densité е секојдневен шампон за третман за мажи кои се соочуваат со изретчување на косата. Силен третман кој ја прави косата погуста и бујна.

ТРЕТИРА: Изретчена коса

ТИП НА КОСА: Мажи

КАКО СЕ КОРИСТИ: Нанеси на мокра коса, масирај убаво и исплакни.

КЛУЧНИ СОСТОЈКИ: Биотин: го подобрува квалитетот на коренот на влакното. Полимери за текстура: Реагира инстантно врз активирање на волуменот на косата

На залиха
SKU: 3474636404384 Категории: ,

Доплонителни информации

Бренд

Нега на коса

Тип на коса

Линии

Densifique

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Kérastase Densifique Homme Bain Dénsite – шампон за мажи”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори