Kerastase Blond Absolu Cicaflash гел маска за коса

1,960.00 ден

Овој млечен гел во нежна боја на лаванда има обновувачко својство на маска со нежен финиш на балсам за коса. Формулата интензивно ја снабдува косата и го негува влакното благодарение на составот кој е комбинација на Хијалуронска киселина и Еделвајс пудра во прав кои инстантно го измазнуваат, зацврстуваат и омекнуваат секое влакно истовремено длабински потхранувајќи го. Производот е идеален за сите тонови на руса коса и овозможува заштита од кинење на влакното и негова ерозија. Косата е мека и хидрирана со блескав сјај.

Како се користи: во големина на лешник нанеси врз мокра коса просушена со пешкир. Масирај по должината кон врвовите на косата избегнувајќи го коренот . Остави да делува 2-3 минути и убаво исплакни.

🎁 ПОДАРОК
Подарок несесер за купени два производа од Kerastase Blond Absolu

На залиха
- +
SKU: 3474636692361 Категорија:

Доплонителни информации

Бренд

Нега на коса

Тип на коса

Линии

Blond Absolu

Новитети и Промоции

Ново

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Kerastase Blond Absolu Cicaflash гел маска за коса”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори