spice
8066269_fpx

Viktor & Rolf Bonbon тоалетна вода за мажи

( 1)

3,670.00 ден5,190.00 ден

Spicebomb е пикантна мешавина од зачини кои креираат впечатливи контрасти: чили и шафран во комбинација со елемием и розов бибер. Со други зборови ова е комбинација на топли и ладни зачини, сурова машкост и отмена заводливост.

За брендот:

Viktor & Rolf е моден бренд сместен во Амстердам. Името на брендот доаѓа од неговите основачи Viktor Horsting and Rolf Snoeren. Ова дизајнерско дуо е познато по својата креативност и артистички моменти кои ги внесуваат во своите креации. Првиот нивен парфем е лансиран во 2004 година, а тоа е Flowerbomb за жени. До сега имаат издадено повеќе од 30 уникатни парфеми преку кои го изразуваат својот препознатлив и единствен уметнички стил.


Исчисти
Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
Сподели

Информации

Бренд

За мажи

милилитража

,

1 review for Viktor & Rolf Bonbon тоалетна вода за мажи

  1. (verified owner) (verified owner)

    Good product but too long delivery

Add a review