Yves Saint Laurent Libre парфем за жени

3,950.00 ден7,760.00 ден

YSL Libre е нов женски парфем, наменет за силни, самоуверени, слободни жени кои знаат како да експериментираат со својата слобода.

Заводливата карактеристична арома на парфемот се отвара со горни почетни ноти на мандарина, лаванда и црна рибизла.

Во средишниот дел доминираат јасминот и цветот од портокал кои го прават самиот парфем привлечен за сечиј вкус.

Крајни базни ноти се кедер, мошус и екстракт од ванила.

Парфемот е достапен во три амбалажи 30мл, 50мл и 90мл.

На залиха
30ml50ml90ml
Исчисти
- +
SKU: 930 Категории: , ,

Доплонителни информации

Бренд

Yves Saint Laurent

За жени

Парфеми

милилитража

30ml, 50ml, 90ml

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Yves Saint Laurent Libre парфем за жени”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори