boss-scent11
Boss The Scent_2
Boss-The-Scent-for-him
Boss-The-Scent-for-him3
Boss-The-Scent-for-him4
Boss-The-Scent-for-him5

Boss The Scent тоалетна вода за мажи

4,560.00 ден6,150.00 ден

Boss The Scent поседува ексклузивна состојка од Африка, тоа е афродизијачкото овошје Maninka кое потсетува на комбинација од пешнфрут и рум. Maninka предизвикува нешто подлабоко и посилно: поттикнување на копнежот и будење на сеќавањето. Boss The Scent е поставен на цврста основна арома на кожа, а неговиот ефект е моќен, единствен и незаборавлив.

За брендот:
Hugo Boss е германски бренд за мода и убавина кој е именуван по неговиот основач Hugo Boss (1885–1948). Првиот парфем од Hugo Boss бил лансиран во 1985 година, Boss Number One за мажи. До денес се издадени над 67 парфеми за мажи и жени, а нивните мириси биле создадени од парфимерите Jean-Marc Chaillan, Pierre Wargnye, Annick Menardo, Domitille Michalon, Ilias Ermenidis, Gerard Anthony, Ursula Wandel, Will Andrews, Sophie Labbe, Alain Astori, Beatrice Piquet, Bob Aliano и Claude Dir.


Исчисти
Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
Сподели

Информации

Бренд

За мажи

милилитража

,

Прегледи

There are no reviews yet.

Be the first to review “Boss The Scent тоалетна вода за мажи”