Viktor & Rolf Spicebomb Extreme тоалетна вода за мажи

3,950.00 ден5,620.00 ден

Spicebomb Extreme е Spicebomb засилен до максимум. Мирисот е исклучително електризиран, поинтензивен, посмел, појак во споредба со својот претходник. Тој е пикантна мешавина од зачини кои креираат впечатливи контрасти: чили и шафран во комбинација со елемием и розов бибер. Со други зборови ова е комбинација на топли и ладни зачини, сурова машкост и отмена заводливост.

За брендот:

Viktor & Rolf е моден бренд сместен во Амстердам. Името на брендот доаѓа од неговите основачи Viktor Horsting and Rolf Snoeren. Ова дизајнерско дуо е познато по својата креативност и артистички моменти кои ги внесуваат во своите креации. Првиот нивен парфем е лансиран во 2004 година, а тоа е Flowerbomb за жени. До сега имаат издадено повеќе од 30 уникатни парфеми преку кои го изразуваат својот препознатлив и единствен уметнички стил.

Нема на залиха
50ml90ml
Исчисти
- +
SKU: 161 Категории: , , Tag:

Доплонителни информации

Бренд

За мажи

милилитража

,

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Viktor & Rolf Spicebomb Extreme тоалетна вода за мажи”

Истотака може да ви се допадне…

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори