Kerastase Blond Absolu Bain Lumière шампон за руса коса

1,400.00 ден

Хидратантен осветлувачки шампон наменет за бојадисувана руса коса кој нежно го прочистува влакното правејќи го светло и блескаво. Хијалуронската киселина која е дел од формулата е идеална за осветлување и истакнување на посакуваната боја. Состојките го прочистуваат и освежуваат секое влакно од корен до врв внесувајќи му осветлувачки руси тонови. Истовремено косата е детоксифицирана од надворешните загадувачки честички кои постојано се слепуваат на неа, а истовремено се отстранува и безживотниот сјај на косата.  Шампонот е збогатен со хијалуронска киселина и еделвајс пудра во прав, формулата е со висока концентрација на антиоксиданти кои заштитуваат од оштетување и го штитат влакното. Хијалуронската киселина длабоко ја хидрира русата коса, го измазнува влакното а косата е подготвена за третман, блеска со природен сјај и е негувана по целата должина.

Како се користи: Намокри ја косата и процеди ја пред нанесување на шампонот врз 5те клучни зони. Користејќи ги прстите нежно масирај фокусирајќи се на скалпот. Исплакни. Нанеси од шампонот по втор пат и повтори ја постапката. Овој пат пената ќе биде побогата и ќе овозможи дејствување на формулата по целата должина на косата. Исплакни го шампонот убаво.

🎁 ПОДАРОК
Подарок несесер за купени два производа од Kerastase Blond Absolu

На залиха
- +
SKU: 3474636692170 Категорија:

Доплонителни информации

Бренд

Нега на коса

Тип на коса

Линии

Blond Absolu

Новитети и Промоции

Ново

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Kerastase Blond Absolu Bain Lumière шампон за руса коса”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори