Kerastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet шампон за руса коса

1,400.00 ден

Моќна виолетова формула која е богата на неутрализирачки честички кои инстантно ги отстрануваат  is бакарните и жолтеникави поттонови. Идеален за комплетно руса и сива коса, а континуираната употреба на шампонот овозможува долготрајна заштита од пожолтување на русата коса овозможувајќи и на бојата да ги задржи ладните руси тонови. Истовремено ја заштитува косата од дневните оксиданти и загадувачи, обновувајќи ги сјајот и мекоста. Шампонот е збогатен со хијалуронска киселина и еделвајс пудра во прав, формулата е со висока концентрација на антиоксиданти кои заштитуваат од оштетување и го штитат влакното.

Како се користи: Намокри ја косата и процеди ја пред нанесување на шампонот врз 5те клучни зони. Користејќи ги прстите нежно масирај фокусирајќи се на скалпот. Остави да делува 2 до 5 минути и исплакни. Препорачуваме негова замена еднаш неделно или во второто нанесување на   Bain Lumière како би се постигнала длабинска хидратација.

🎁 ПОДАРОК
Подарок несесер за купени два производа од Kerastase Blond Absolu

На залиха
- +
SKU: 3474636692231 Категорија:

Доплонителни информации

Бренд

Нега на коса

Тип на коса

Линии

Blond Absolu

Новитети и Промоции

Ново

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Kerastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet шампон за руса коса”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори