Kerastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet маска за коса

2,550.00 ден

Идеален производ за омекнување и потенцирање на апсолутно руса коса на чии тонови им е потребна неутрализација. Богата виолетова маска која пенетрира длабоко во влакното и ги отстранува несаканите жолти поттонови истовремено овозможувајќи длабинска хидратација и обнова на влакното. Моќната комбинација од  Хијалуронска киселина и Еделвајс пудра во прав ја заштитуваат косата од оксиданти и загадувачи. Маската се користи еднаш неделно или секогаш кога и е потребна неутрализација на тоновите на русата коса.

Како се користи: Нанеси по шампонирање врз коса просушена со пешкир. Масирај по должината кон врвовите на косата. Остави да делува 5 минути или подолго доколку ти е потребна поголема неутрализација на жолтите тонови (но не подолго од 10 минути). Потоа убаво исплакни.

🎁 ПОДАРОК
Подарок несесер за купени два производа од Kerastase Blond Absolu

На залиха
- +
SKU: 3474636692408 Категорија:

Доплонителни информации

Бренд

Нега на коса

Тип на коса

Линии

Blond Absolu

Новитети и Промоции

Ново

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Kerastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet маска за коса”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори