Lancôme HYDRA ZEN ANTI-STRESS крема за нормална кожа

4,030.00 ден

За производот:

Дневната антистрес крема Hydra Zen ја смирува кожата, потхранувајќи ја од надворешни влијанија како што се ветер и климатизација, кои можат да ѝ влијаат на кожата и да предизвикаат дехидрација.

Меката текстура на кремата е лесно впивлива. Ја хидратира и ублажува кожата, оставајќи ја нежна и мазна, како и видливо сјајна.

Кремата е погодна за сите типови кожа, дури и за чувствителна.

Формулирана со ексклузивен билен комплекс, збогатен со Rose de France, Mu Dan Pi (традиционална кинеска медицинска билка): Paeonia Suffruticosa и екстракт од моринга, анти стрес кремата Hydra Zen е дизајнирана да ја ублажи и хидратира кожата.

Како се користи:

Користете ја секој ден. Нежно нанесете на исчистено лице и врат.

На залиха

Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 3605530253338 Категорија Tag:
Сподели

Информации

Бренд

За жени

Нега на тело и лице

Тип на кожа

Линија

милилитража

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Биди првиот кој ќе го прегледа “Lancôme HYDRA ZEN ANTI-STRESS крема за нормална кожа”