9,970.00 ден

На залиха

Tom Ford Black Orchid парфем за жени

За производот:

Black Orchid е парфем креиран од страна на парфумерите од Givaudan – парфумиерска компанија, и е лансиран во 2006 година. Во неговите високи ноти се францускиот јасмин, црн тартуф, јунг-јанг, црна рибизла и лимон. Во цветно зачинетото срце е црната орхидеја. Во базата се дрвенести ноти, темјан, амбер, ванила и балзамични ноти.  

100ml
Исчисти
- +
SKU: 585 Категории: , ,

Доплонителни информации

Бренд

милилитража

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Tom Ford Black Orchid парфем за жени”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори