- 40%

James Bond 007 Ocean Royale тоалетна вода за мажи

795.00 ден1,510.00 ден

Второто издание од официјалната James Bond колекцијата на парфеми од филмската компанија Eon Productions го носи името James Bond Ocean Royale. Мирисот влече инспирација од сончевото морско синило кое ги опкружува Карибите, како и од авантуристичката природа на Бонд.
Мирисот се отвора со освежувачките ноти на бергамот, лимета, анис и морска трева. Срцето е елегантно и сензуално благодарение на ирисот и кедарот. Во базата има дрвенести акорди на сандаловина и гиуаиа обвиткани со интензивни ароми на тонка и кафе од Јамајка.

За брендот:

Парфемите на Џемс Бонд се произведуваат од страна на Eon Productions, додека сопственик на лиценцата е Procter & Gamble. Eon Productions е релативно нов производител кој со производство на Џемс Бонд парфемите почна во 2012 година и досега има произведено шест парфеми.

На залиха
30ml50ml75ml
Исчисти
- +

Доплонителни информации

Бренд

За мажи

милилитража

, ,

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “James Bond 007 Ocean Royale тоалетна вода за мажи”

Истотака може да ви се допадне…

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори