L`Oreal Professionnel Serie Expert VOLUMETRY шампон за коса

670.00 ден

Опис:

Шампон кој го зголемува волуменот на косата. Формула збогатена со салицилна киселина која нежно ги отстранува наталожените нечистотии од влакното и го прочистува.

Како се користи:

Нанеси еднакво врз косата. Масирај и исплакни. Во случај на контакт со очи, исплакни веднаш.

Состојки:

Збогатен со салицилна киселина која нежно ги отстранува наталожените нечистотии од влакното и го прочистува.

 

На залиха

Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 3474636505876 Категорија Tag:
Сподели

Информации

Бренд

Нега на коса

Тип на коса

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Биди првиот кој ќе го прегледа “L`Oreal Professionnel Serie Expert VOLUMETRY шампон за коса”