- 40%

James Bond 007 тоалетна вода за мажи

855.00 ден1,510.00 ден

Покрај “дозволата да убива”, James Bond од 2012 година има и свој разоружувачки парфем. Eon Productions, компанијата заслужна за сите James Bond филмови и Procter & Gamble го лансираа новиот ароматичен мирис кој не навраќа назад во шеесеттите години од минатиот век. Новиот мирис James Bond 007 исто така ја прославуваше и педесетгодишнината од James Bond филмската франшиза најавувајќи го 23ти Бонд филм, “Skyfall”, кој во кината се појави исто така во 2012 година.
James Bond 007 е мажествен мирис на славниот херој чија ретро ароматична композиција е комбинирана од ноти на свежа јаболка, кардамом, сандаловина, ветивер, лаванда, трн од роза, бергамот и пачули. Истакнувачката комбинација на ароми од папрат и мов дава специфичен печат на ова машко издание. James Bond 007 е креиран во соработка помеѓу Eon Productions и парфимериската куќа Живаудан.

За брендот:

Парфемите на Џемс Бонд се произведуваат од страна на Eon Productions, додека сопственик на лиценцата е Procter & Gamble. Eon Productions е релативно нов производител кој со производство на Џемс Бонд парфемите почна во 2012 година и досега има произведено шест парфеми.

На залиха
30ml50ml75ml
Исчисти
- +

Доплонителни информации

Бренд

За мажи

милилитража

, ,

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “James Bond 007 тоалетна вода за мажи”

Истотака може да ви се допадне…

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори