Lancome La nuit Tresor Nude тоалетна вода за жени

3,020.00 ден6,800.00 ден

Lancome La nuit Tresor Nude е цветен мирис за жени. Модерен, дамски кој одговара речиси за секоја пригода.

Горна нота на парфемот е Бергамонт

во средниот дел доминира нотата на ружа

Крајни ноти на парфемот се ноти од Кокос и Ванила.

Достапен е во едиции од 30мл, 50мл и 100мл.

🎁 ПОДАРОК
Подарок Lancome Genifique 5ml + Hydra zen 5ml за секој купен производ од LANCOME

На залиха
100ml30ml50ml
Исчисти
- +
SKU: 998 Категории: , ,

Доплонителни информации

Бренд

За жени

милилитража

, ,

Промоции

Промоции

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори