-30%

Collistar Ultra Soothing After Sun Repair третман за после сончање

2,180.00 ден 1,530.00 ден

За производот:

ULTRA SOOTHING AFTER SUN REPAIR TREATMENT

Формула која е единнствена благодарение на екстрактот од ексклузивната сицилијанска Опунтиа( вид кактус).  Комплексот наречен Matrixin-Complex® го стимулира природното обновување на кожата. Хијалуронската киселина, ши путерот, слаткиот бадем и Витамин Б5 ја прават кожата еластична и мека. Со користење на оваа крема тенот на исончаната кожа се задржува многу подолго, а кожата не се лупи. Формула без парабени, бои, алкохол…

За брендот:

Collistar е италијанска компанија која што е бр.1 бренд во Италија. Брендот е основан во 1983-тата година во Милано. Производите кои се дел од нивното портфолио се комбинација од највисок квалитет а со цени пониски од конкуренцијата.Креативноста на брендот е она што го двои од останатите. Производите се чисто италијански специјалитети.Овој метод на функционирање е заслужен за победата на Collistar над останатите конкурентни брендови. Денес Collistar е застапен во повеќе од 40земји од Европа па се до Далечниот Исток, со истата формула на функционирање и непоколебливата популарност.

Во 2014-та година Collistar креира нов проект наречен Collistar-Ti Amo Italia

Љубовта кон Италија е изворот на постојана инспирација за брендот. Оваа љубовна приказна трае повеќе од 30 години. Станува збор за проект темелен на италијанскиот талент и квалитетите во сите негови форми: уметноста, дизајнот, модата, културата и истражувањето која ја прави земјата синоним за квалитет, убавина иновации и креативност.

На залиха

Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 8015150260992 Категорија
Сподели

Информации

милилитража

250ml

Бренд

Прегледи

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collistar Ultra Soothing After Sun Repair третман за после сончање”