Yves Saint Laurent Black Opium Neon парфем за жени

3,780.00 ден6,290.00 ден

Black Opium Neon

 Black Opium Neon е најавен како заводлив, мистериозен, женствен а воедно и страствен парфем, парфемот со сите овие елементи кои ги поседува ги подига страстите на виско ниво. Збогатен е со интензивни ноти на кафе, комбиниран со цвет од портокал и овошни ноти. Black Opium Neon со сигурност ќе го обележи периодот кој ни претстои.

Парфемот е достапен во едиција од 30мл и 75мл.

 

На залиха
30ml75ml
Исчисти
- +
SKU: 962 Категории: , ,

Доплонителни информации

Бренд

За жени

милилитража

,

Промоции

Промоции

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Yves Saint Laurent Black Opium Neon парфем за жени”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори