Emporio Armani Stronger With You Intensely парфем за мажи

3,360.00 ден5,600.00 ден

Emporio Armani Stronger With You Intensely креиран од Cécile Matton (MANE) претставува впечатливо мажествен, вибрантен  и заводлив мирис. Во горните ноти на мирисот розовиот бибер се прелева со акорд на ванила. Дрвенестите долни ноти од килибар претставуваат поинтензивна интерпретација од оригиналот, каде што современата елеганцијата и мледешката безгрижност ги пренесуваат нотите на лаванда во самата срцевина на мирисот.

На залиха
100ml30ml50ml
Исчисти
- +
SKU: 841 Категории: , ,

Доплонителни информации

Брендови

Giorgio Armani

За Мажи

Парфеми

милилитражи

100ml, 30ml, 50ml

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Emporio Armani Stronger With You Intensely парфем за мажи”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:
X