Skip To Content
Бесплатна достава за производи над 1000 денари. Период на испорака 72 часа со исклучок на викенди и празници.
Кошничка
0
  • Кошничката е празна.

All posts in: Флаери

Флаери

Подари ѝ љубов. Подари ѝ внимание. Затоа што таа го заслужува тоа! Ова е нашиот каталог со предлог подароци намалени и до 50%. Сите производи на попуст можете да ги погледнете на следниот линк. [pdfviewer width=”100%” height=”350″ beta=”true/false”]https://e-elixir.mk/wp-content/uploads/2017/03/8mi-Mart-Flaer-2017-ZA-PECAT.pdf[/pdfviewer]

Флаери

Погледнете ги сите производи на попуст на следниот линк. [pdfviewer width=”100%” height=”350″ beta=”true/false”]https://e-elixir.mk/wp-content/uploads/2016/12/Novogodishen-flaer-2016-MK-fin-ZA-PECAT1.pdf[/pdfviewer]

Најави се

Креирај профил

Заборавена лозинка?

Еликсир ДООЕЛ Ве информира дека овој сајт користи текстуални датотеки наречени "cookies". Без нив сајтот нема да функционира правилно и многу од опциите нема да можете да ги видите. Некои од колачињата се неопходни за функционирање на страниците, а некои служат и за собирање статистички податоци. Детални информации за веб колачиња „Cookies“ може да најдете со кликање на делот "Прочитај Повеќе" Политика за приватност / Политика за веб колачиња.