Бесплатна достава за сите нарачки!
Кошничка
0
  • Кошничката е празна.

Archive for: март, 2017

Флаери

Подари ѝ љубов. Подари ѝ внимание. Затоа што таа го заслужува тоа! Ова е нашиот каталог со предлог подароци намалени и до 50%. Сите производи на попуст можете да ги погледнете на следниот линк. [pdfviewer width=”100%” height=”350″ beta=”true/false”]https://e-elixir.mk/wp-content/uploads/2017/03/8mi-Mart-Flaer-2017-ZA-PECAT.pdf[/pdfviewer]

Новости

Четката ми се допаѓа, поспецифична е и при користење се опфаќаат сите трепки. Исто така маскарата е долготрајна и ниту најмалку не се рони, ниту размачкува, а тоа ми е број еден при купување на една маскара. Ефектот што го добивам со маскарите на Макс Фактор не го добивам со ниту една друга маскара.“ –

Регистрирај се

Create an account

Lost your password?

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата.