ВО ПЕРИОДОТ НА ПРАЗНИЦИ ВИ  ПОДАРУВАМЕ:

–          Со купен парфем во вредност над 2000 денари, подарок Naomi Campbell гел за туширање 50мл за жени и Gucci Sport балзам за после бричење 50мл

–          Со секој купен производ од Collistar се добива подарок Talasso  пилинг за тело

–          Со купени Max Factor  производи во вредност над 1500 денари се добива подарок Clump Defy маскара

Понудата важи само за нашата онлајн парфимерија до   10.01.2018

Коментарите се заклучени.