Max Factor Creme Bronzer Review

 

Max Factor Creme Bronzer Review- кликнете за да дознаете повеќе…

 

 

 

 

 

Слични

Max Factor Ви ја претставува новата кампања Мy Factor

Max Factor Ви ја претставува новата кампања Мy Factor инспирирана од убавината на секоја жена   [20/02/2018] – [Македонија] – Max Factor или таткото на шминката како што го нарекуваат, е човекот кој уште пред 100 години го создаваше гламурот во Холовуд, трансформирајќи ги во вистински бјути икони жените со кои соработуваше. Денес, козметичката куќа Max […]
Повеќе

Gucci Bloom Nettare Di Fiori

GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI     Различни изрази на модерната женственост ги креираат нијансите на Gucci Bloom мирисната приказна. За последното поглавје на првото женско портфолио мириси од Alessandro Michele, оригиналната суштина на Gucci Bloom е продлабочена со сензуалност и интензитет. Gucci Bloom Nettare di Fiori го истражува мистериозниот и интимен карактер на жената, […]
Повеќе

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for: