Lancôme GÉNIFIQUE REPAIR ноќна крема за лице

5,660.00 ден

За производот:

Génifique Repair Night Cream е ноќен крем против стареење. Разбудете се со освежена и помлада кожа со нашиот ноќен крем.

Како се користи:

Ги таргетира видливите знаци на умор, со цел да помогне во зачувување на светлоста на кожата и нејзиниот младешки изглед додека спиете.
• Вашата кожа ќе биде интензивно навлажнета, мазна и поблескава
• До утрото, видливите знаци на стареење и брчките ќе бидат намалени

На залиха

Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 3605532085982 Категорија Tag:
Сподели

Информации

Бренд

За жени

Нега на тело и лице

Тип на кожа

Линија

милилитража

Тип на крема

Ноќна крема

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Биди првиот кој ќе го прегледа “Lancôme GÉNIFIQUE REPAIR ноќна крема за лице”